SPORT-FIGIELSKI FUN - IMIENINY I URODZINY NA BASENIE - UL. INFLANCKA 8
(16.05.2010.)


Przeczytaj na stronie internetowej SPORT-Figielski FUN szczegółowe informacje dotyczące urodzin, imienin oraz innych imprez okolicznosciowych na basenach w Warszawie dla dzieci i dla dorosłych, dla osób prywatnych i dla firm.


Image
Organizujemy na basenie imprezy sportowo-rekreacyjne dla dzieci. Głównie są to urodziny i imienieny, w których może wziąć udział do 45 osób (dzieci lub młodzież). Impreza składa się z dwóch części: na basenie i na sali gimnastycznej.

Część I imprezy – BASEN
Impreza rozpoczyna się trwającymi godzinę atrakcjami i zabawami na basenie. Zabawy odbywają się w brodziku o wymiarach 37 x 10 m, w basenie olimpijskim o wymiarach 25 x 50 m (jeżeli stopień zaawansowania uczestników na to pozwala) oraz na dużej 50-metrowej zjeżdżalni. Dzieci rywalizują między sobą w różnych konkurencjach, które są dostosowane do wieku uczestników i do ich obycia z wodą.

Image

Image

Image

Image

Image

Część II imprezy – SALA GIMNASTYCZNA
Po wysuszeniu i przebraniu dzieci, wszyscy udają się na salę gimnastyczną, gdzie kontynuowana jest zabawa „na sucho”. Po części obejmującej przyjęcie urodzinowe/imieninowe, dzieci bawią się na dyskotece przy najnowszych hitach disco gimnastykując się na ogromnych piłkach Kettlera, co stanowi dla nich nie lada atrakcję. Część ta trwa około godziny.

Image

Image

Image

Image

Zarówno na basenie, jak i na sali gimnastycznej znajdują się okolicznościowe dekoracje z napisami np. „URODZINY JOASI” lub „IMIENINY ALEKSANDRA”. Uczestnicy imprezy otrzymują od organizatorów ozdobne pamiątkowe dyplomy. Podczas imprezy wykonywane jest kilkaset zdjęć, które obejmują zdjęcia na basenie, włącznie ze zdjęciami podwodnymi, oraz zdjęcia na sali gimnastycznej.

Image

Image

Image

Image

CENNIK
Imprezy sportowo-rekreacyjne odbywają się na basenie Inflancka 8.
 • impreza dla 1 solenizanta / jubilata i do 30 gosci - 2499 zł
 • impreza dla 2 solenizantów / jubilatów i do 30 gosci - dopłata 50%
 • impreza dla 3 solenizantów / jubilatów i do 45 gosci - do uzgodnienia
 • rodzice i opiekunowie są wliczani w cenę imprezy i nie muszą ponosić dodatkjowych kosztów

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
 • wejście na basen dla grupy dzieci wraz z opiekunami (opiekun chłopców i opiekunka dziewcząt)
 • wynajęcie brodzika na 60 minut
 • wynajęcie sali gimnastycznej na 60 minut
 • boks w szatni męskiej i boks w szatni damskiej
 • dekoracje okolicznościowe na basenie i w sali gimnastycznej
 • okolicznościowe dyplomy dla każdego uczestnika
 • kilkaset zdjęć w wersji elektronicznej, które obejmują również zdjęcia podwodne

UWAGA! Wyżywienie we własnym zakresie.

W przypadku organizacji imprezy dla dwóch solenizantów/jubilatów cena wynosi 150% ceny imprezy organizowanej dla jednego solenizanta/jubilata. Cena dla 3 solenizantów/jubilatów do uzgodnienia. Impreza jest organizowana na maksymalnie 45 osób przebywających w brodziku. Organizator zapewnia opiekę nad osobami przebywającymi w wodzie - 1 opiekun / ratownik / instruktor pływania przypada na nie więcej niż 15 uczestników imprezy.

Image

Image

Image

Image

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
 • Grupa przychodzi około 30 minut przed rozpoczęciem imprezy, aby dzieci miały czas na przebranie się w stroje kąpielowe.
 • Grupa wraz z opiekunami nie płaci za wejście na basen.
 • Nie należy zostawiać okryć wierzchnich w szatni.
 • Dzieci przebierają obuwie i udają się do specjalnych boksów znajdujacych się w szatni męskiej i damskiej. Chłopcy wraz z opiekunem idą do boksu w szatni męskiej, a dziewczynki z opiekunką idą do boksu w szatni damskiej.
 • Opiekunowie otrzymują od organizatora imprezy kłódki i klucze do zamknięcia boksów z rzeczami.
 • Jeden opiekun z grupy może przed imprezą wejść na salę gimnastyczną, aby nakryć do stołu i zostawić swoje rzeczy. W trakcie przebywania grupy na basenie, sala gimnastyczna jest zamknięta. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wynajęcia sali gimnastycznej na dłużej niż na 1 godzinę przewidzianą na imprezę, jeżeli sala jest dostępna. W takim przypadku część osób biorących udział w imprezie może przebywać na sali również w trakcie części basenowej.
 • Część basenowa imprezy trwa 60 minut. Za dodatkową opłatą można wynająć brodzik na dłuższy czas niż 1 godzinę.
 • Po zakończeniu części basenowej, dzieci wraz z opiekunami idą do swoich szatni, aby się przebrać i wysuszyć. W tym czasie organizator przenosi elementy dekoracji na salę gimnastyczną. Część ta trwa 30 minut.
 • Następnie wszyscy uczestnicy imprezy zbierają się na sali gimnastycznej i biorą udział w przyjęciu oraz w dyskotece bawiąc się ogromnymi piłkami Kettlera. Ta ostatnia część trwa 60 minut.

Image

Obejrzyj galerię zdjęć z urodzin organizowanych na basenie

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I REZERWACJA
jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje lub zarezerwować termin imprezy, wyślij zapytanie zawierające nazwisko, imię, i numer telefonu mailem na adres grzegorz.figielski@sport-figielski.pl lub sms na numer 794 38 88 42

Image

Image

Image

Image

 
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2020
Logowanie