ZAPRASZAMY NA NAUKĘ PŁYWANIA
(21.05.2016.)

Nauka pływania dla dorosłych i nauka pływania dla dzieci w klubie SPORT-Figielski to zajęcia na najwyższym poziomie.

Wszystkie zajęcia w klubie SPORT-Figielski, począwszy od podstaw nauki pływania, a skończywszy na pływaniu sportowym i treningach zawodników, odbywają się według autorskiego programu szkolenia opracowanego przez trenera pływania, Grzegorza Figielskiego.

Przed rozpczęciem nauki trener przeprowadza pierwsze zajęcia 50-minutowe, aby ocenić predyspozycje ucznia do nauki pływania. Po odbyciu tych wstępnych zajęć uczeń dowiaduje się, ile będzie potrzebował lekcji, aby osiągnąć swój oczekiwany poziom zaawansowania.

Program rozpoczyna się od bezstresowego oswajania z wodą, na kolejnym etapie obejmuje nauczanie poszczególnych elementów koniecznych do swobodnego poruszania się w wodzie, a kończy się na trenowaniu techniki, siły i wytrzymałości u zawodników będących członkami sekcji pływania masters i sportowego ratownictwa wodnego.

Zajęcia na każdym poziomie zaawansowania odbywają się indywidualnie i w grupach oraz dla dorosłych i dla dzieci.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nauce pływania dla dorosłych prowadzonej przez Grzegorza Figielskiego, obejrzyj materiał, który został wyemitowany w Telewizji Polskiej w programie „Pytanie na śniadanie” w dniu 3 sierpnia 2015 roku. Kliknij na obrazek poniżej.

Image
 
następny artykuł »
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2020
Logowanie