ZAPRASZAMY NA URODZINY DLA DZIECI
(19.05.2015.)

Urodziny dla dzieci w Szkole Pływania SPORT-Figielski to wyjątkowa i niezapomniana impreza, obfitująca w ciekawe i ekscytujące atrakcje, jaką warto urządzić dziecku raz w życiu. Najlepiej bawią się dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Takie wydarzenie będzie długo żyło w pamięci jubilatów, gości oraz rodziców. Dlaczego tak jest? Powodów jest wiele. Przede wszystkim należy podkreślić, że każda nasza impreza jest inna.

Obejrzyj stronę internetową SPORT-FIGIELSKI FUN URODZINY DLA DZIECI.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Podczas pierwszej części imprezy, która odbywa się na basenie, oprócz dostosowania atrakcji do wieku, umiejętności i sprawności dzieci na okrągło obmyślamy coraz nowsze konkurencje i ich liczne wersje, aby zabawa nigdy się nie znudziła i żeby potem było o czym opowiadać w szkole na przerwach. Mamy dużo wspaniałego sprzętu, który uatrakcyjnia zabawę w wodzie. Oprócz pilek, piłeczek, desek i makaronów udostępniamy wielki materac, którego nie można utopić, sprzęt ratowniczy, jak koła ratunkowe, bojki SP, pasy ratownicze typu węgorz oraz pontony przeznaczone do wyścigów.

Image

Image

Image

Image

Natomiast podczas drugiej części imprezy, która odbywa się na sali gimnastycznej dbamy o to, aby oprócz konkurencji, nagród i dyplomów zawsze grała taka muzyka, która jest w danej chwili na topie i dzięki temu możemy cieszyć się obserwując dzieci, które głośno i radośnie śpiewają odtwarzane przeboje nie tylko po polsku, ale również po angielsku. Aby dyskoteka była jak najbardziej prawdziwa, zakupiliśmy 500 watowe głośniki, stolik DJ-ski oraz kompletne wyposażenie do efektów świetlnych, dyskotekowych i laserowych. Mamy także dymnicę, która jak na razie okazała się największą atrakcją części dyskotekowej. Dzieci „czatują” obok stolika wyczekując na pojawienie się dymu. Czasem naprawdę trudno przewidzieć, co najbardziej zachwyci nasze pociechy!

Image

Image

Image

Image

Mamy również doświadczenie w organizowaniu urodzin dla dzieci niepełnosprawnych oraz dla dzieci, które zapraszają gości niepełnosprawnych. Nasza szkoła pływania nieprzerwanie prowadzi zajęcia basenowe dla dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnością. Są to m.in. dzieci z ograniczonymi możliwościami ruchowymi lub dzieci autystyczne. Dlatego z doświadczenia wiemy, co takie dzieci potrzebują, żeby zabawa się udała. Dla nas po prostu nie ma przeszkód, które uniemożliwiłyby nam rozweselanie dzieci bez względu na ich stan zdrowia. Dla nas wszystkie państwa pociechy są wspaniałe i zasługują na tę krótką chwilę wielkiej radości w życiu.

Image

Image

Image

Image

Po zakończeniu imprezy robimy pamiątkową stronę internetową prezentującą setki zdjęć i liczne filmiki, którą wszyscy będą mogli oglądać wspominając doskonałą zabawę. Dzięki naszym imprezom chcemy dołożyć swoją niewielką cząstkę do wspomnień o wspaniałym dzieciństwie, które później w dorosłym życiu będą naszym jubilatom towarzyszyć wzmacniając ich i dając siłę do pokonywania przeszkód oraz trudności codziennego życia, i być może przełożą się na ich sukces w wielu dziedzinach.

Image

Image

Image

Image

Poza tym wszystkim, o czym napisaliśmy powyżej, musimy zwrócić państwa szczególną uwagę na to, że nie ma dla nas większej nagrody i przyjemności niż obserwowanie roześmianych buziek naszych małych gości, którzy są dla nas najważniejsi na świecie, i dla których robimy wszystko, co możliwe, żeby wrażenia podczas zabawy były niezapomniane!

Image

Image

Image

Image

Jesteśmy pewni, że po obejrzeniu tej strony internetowej oraz pamiątkowych stron urodzinowych przedstawionych poniżej, państwa poglądy na temat imprez dla dzieci zmienią się raz na zawsze.

Image

Image

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2020
Logowanie