Szukaj:
« < Czerwiec 2019 > »
P W Ś C P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Znajdź nas
na Facebooku
NASZE STRONY WWW:
 
 
 

URODZINY NA BASENIE:
 
 
 
 
 
 
 

NASZE PŁYWALNIE:
Rokosowska 10
Kasprzaka 1/3
Esperanto 5
Trojdena 2C
Inflancka 8

NASI PARTNERZY:
www.photos-and-paintings.com
bodyrelax.pl

NASI SPONSORZY:
Phantom

MŁAWA 2012 – zdobyliśmy 3 miejsce na 47 klubów – tak rozpoczęliśmy sezon!
(30.03.2012.)

W ubiegły weekend na Otwartych Mistrzostwach Mławy w Pływaniu Masters późno rozpoczęliśmy sezon pływacki, ale za to z dużym sukcesem - zdobyliśmy aż 19 złotych medali, co dało nam trzecie miejsce drużynowe na 47 startujących klubów !

Image

Image

Image

Sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym mieszana


Image

Image

Pojechało nas tylko 8 osób, ale za to poszliśmy na całość. Do domu przywieźliśmy w sumie 31 krążków. Oprócz 19 złotych, zdobyliśmy też 3 srebrne i 9 brązowych medali. W konkurencjach indywidualnych niepobita była Ania Zielińska , która aż 6 razy stanęła na najwyższym podium, czyli wygrała wszystkie konkurencje, w których startowała. Nasza rekordzistka Polski z zeszłego roku na 50m stylem klasycznym, Maja Lipniacka, zakończyła te zawody „zaledwie” z 5 złotymi krążkami, ale tylko dlatego, że nie startowała w większej liczbie konkurencji. Marcin Korzycki wygrał 4 razy, a jeden raz musiał uznać wyższość jednego konkurenta. Nasz chyba najbardziej aktywny zawodnik, Fabian Filipiak, tym razem wygrał dwa razy, raz stanął na drugim miejscu, a dwa razy na trzecim. Innym zawodnikom nie udało się zdobyć złotych medali, ale walczyli dzielnie zdobywając srebra i brązy.

Sztafeta 4 x 50m stylem zmiennym mieszana


Image

Image

Zobacz wyniki i klasyfikację medalową

Chyba już zbyt dużo rozpisałam się o miejscach i medalach, ale na koniec tej listy sukcesów dodam jeszcze, że chociaż lat nam nie ubywa, a na trening się raz idzie, a raz nie, niektórzy zawodnicy również poprawili swoje rekordy życiowe.

No i wreszcie możemy opowiedzieć o tym, co najbardziej interesujące – o imprezie.

Na wieczorku integracyjnym


Image

Tym razem uczestniczyli w niej wszyscy zawodnicy, ponieważ koszt wieczorku integracyjnego był wliczony w opłatę startową. W restauracji pojawiliśmy się punktualnie o ósmej. Okazało się jednak, że na miejscu było już pełno mastersów, a na szwedzkim stole została tylko cebulka po śledzikach, kilka kosteczek masła, puste salaterki po sałatkach oraz (również puste) półmiski po jajkach i po wędlinie, gdzie niegdzie przy odrobienie szczęścia można było również natrafić na niezauważoną kromkę chleba. Tymczasem tłumy mastersów wciąż nadciągalły i nadciągały. Usiedliśmy więc przy stole nad prawie pustymi talerzami i zaczęliśmy się zastanawiać, co dalej, podczas gdy kiszki nam przysłowiowego marsza grały. Sytuacja jednak rozwinęła się pomyślnie, bowiem panie kelnerki zaczęły donosić co nieco i w ten sposób powoli napełniliśmy żołądki.

Image

Image

Potem przyszła kolejna miła niespodzianka. Organizatorzy usunęli stoły z sali głównej, po czym rozległa się muzyka i rozpoczęły się tańce. Impreza nabrała rozpędu i wszyscy, którzy doczekali do tej chwili rozpoczęli świetną zabawę. Nasi zawodnicy bardzo lubią produkować się twórczo na tego typu spotkaniach towarzyskich, a że znają niezliczoną ilość przyśpiewek i piosenek, przy każdej okazji jest bardzo wesoło. Przoduje w tym głównie dwóch naszych zawodników: Ania (instrumenty klawiszowe) i Fabian (saksofon). Jednak tym razem wodzili rej bez instrumentów, co jak widać na filmie nawet nam specjalnie nie przeszkadzało.

Image

Image

Zresztą, po co mam się rozpisywać. Sami zobaczcie zdjęcia i filmy, a przekonacie się, jak fajnie jest na zawodach. To zupełnie inny świat, który chociaż na chwilę pozwala zapomnieć o codzienności i wszystkich powszednich problemach.

Zobacz zjęcia i obejrzyj filmy z basenu i z wieczorku z zawodów w Mławie.

Zobacz też wyniki i klasyfikację medalową

Agata Figielska

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2017
Logowanie