Szukaj:
« < Maj 2019 > »
P W Ś C P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Znajdź nas
na Facebooku
NASZE STRONY WWW:
 
 
 

URODZINY NA BASENIE:
 
 
 
 
 
 
 

NASZE PŁYWALNIE:
Rokosowska 10
Kasprzaka 1/3
Esperanto 5
Trojdena 2C
Inflancka 8

NASI PARTNERZY:
www.photos-and-paintings.com
bodyrelax.pl

NASI SPONSORZY:
Phantom

TORUŃ 2011 – miasto Kopernika i …pływaków Masters
(05.06.2011.)

Relacja Agaty Figielskiej

Gdyby obserwować naszą stronę internetową można byłoby czasami pomyśleć, że nic się w naszym klubie nie dzieje i nie startujemy. Nic bardziej błędnego! Jesteśmy cały czas aktywni. W weekend 21-22 maja wybraliśmy się dość liczną grupą do Torunia. Zaliczyliśmy po dwie konkurencje do Pucharu Polski, a resztę popłynęliśmy dla przyjemności. Zdobyliśmy 3 złote medale, 12 srebrnych i 8 brązowych. Padło 12 rekordów życiowych. A przy okazji miło spędziliśmy czas i to nie tylko na basenie, ale jak zawsze na wspaniałej imprezce w Forcie IV.

Image

AGNIESZKA KATANA - debiut w barwach SPORT-Figielski - początek wyścigu na 50m stylem dowolnym - Puchar Polski Masters Toruń 2011


ALINA KRAŚNIEWSKA 100m stylem zmiennym - Puchar Polski Masters Toruń 2011


BEATA KĄDZIELEWSKA 100m stylem zmiennym - Puchar Polski Masters Toruń 2011


Toruń to jedno z naszych ulubionych miejsc, gdzie organizowane są zawody pływackie Masters. Odwiedziliśmy to gościnne miasto już po raz kolejny i za każdym razem organizator staje na wysokości zadania. Andrzej Szufarski dwoił się i troił, żeby wszystko grało, podkręcając w międzyczasie wąsa. Pomimo, że obiekt, na którym organizowane są zawody został zbudowany za czasów komunistycznych i wciąż to po nim widać, zupełnie nie odczuwa się tego podczas zawodów. Atmosfera jest tak miła, że zupełnie zapomina się o tym, że w szatniach nie ma szafek.

Image

Image

Do tego coroczna dawka energii w postaci produktów Nestle nie pozwala umrzeć z głodu. Mam tu na myśli szczególnie wysoce kaloryczne batoniki dające przysłowiowego „kopa” energetycznego, po którym płynie się zupełnie inaczej niż „na czczo”. Naprawdę czuje się tego „powera” i człowiek przestaje mieć wątpliwości, czy dopłynie do mety.

Image

Image

Kolejną atrakcją programu zawodów „O Błękitną Wstęgę Wisły” jest wyjątkowa kwatera w Forcie IV. Ponownie skorzystaliśmy z 20-osobowego pokoju koszarowego, który pozwolił nam na lepszą integrację. Nowi zawodnicy mogli zaobserwować na własne oczy jakie z nas „ananasy”. No cóż, po prostu lubimy się bawić i miło spędzać czas. A pływanie w tym wszystkim jest jak ta przysłowiowa wisienka na torcie, po prostu poezja… Bez tego nasze życie byłoby nieporównywalnie uboższe.

Image

Image

W Forcie IV odbywają się co roku wieczorki integracyjne towarzyszące zawodom pływackim Masters. Te wieczorne imprezki są bardzo lubiane przez Mastersów. Kiedyś rozmawiałam z jednym z kolegów o wyższości zawodów dwudniowych nad jednodniowymi, a on an to: „A kto jeździe na zawody jednodniowe???!!! Przecież w ciągu całych zawodów najważniejsza jest impreza!” No to macie odpowiedź, czym są dla nas te wieczorki.

Image

Image

Zainteresowanych pływaniem i oczywiście wieczorkami integracyjnymi zapraszamy na zawody. Więcej informacji o zgłoszeniach znajdziecie tutaj.

Zobacz wyniki zawodów w Toruniu
Zobacz galerię zdjęć z zawodów w Toruniu.
Zobacz filmy z zawodów pływackich Masters.
Obejrzyj galerię zawodników SPORT-Figielski.

AF

Image

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2017
Logowanie