Szukaj:
« < Maj 2019 > »
P W Ś C P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Znajdź nas
na Facebooku
NASZE STRONY WWW:
 
 
 

URODZINY NA BASENIE:
 
 
 
 
 
 
 

NASZE PŁYWALNIE:
Rokosowska 10
Kasprzaka 1/3
Esperanto 5
Trojdena 2C
Inflancka 8

NASI PARTNERZY:
www.photos-and-paintings.com
bodyrelax.pl

NASI SPONSORZY:
Phantom

STALOWA WOLA 2011 – zabawa na sto dwa baseny z super kaszanką
(17.05.2011.)

Relacja Roberta Zielińskiego

W Stalowej Woli są dwa baseny 25-metrowe. Z basenu na basen jest około 4 metrów. Oba są pod jednym dachem, jeden obok drugiego. W internecie można obejrzeć multimedialną prezentację tego ciekawego obiektu.

Kliknij na zdjęcie, żeby obejrzeć panoramę hali basenowej.
Image

Zawody odbywały się na basenie z wieżą do skoków (głęboka niecka). Na drugim basenie można się było rozgrzewać w komfortowych warunkach. Na szczególną uwagę zasługuje nagłośnienie basenu, które było rewelacyjne. Pierwszy raz słyszałem na bieżąco, która seria jest aktualnie rozgrywana i nie trzeba było cały czas kombinować czy to już, czy jeszcze nie.

Image

Cały obiekt wyklejony ciekawymi instrukcjami. Na drzwiach do szatni męskiej praktyczna rada „Zakaz wstępu kobiet – nie dotyczy wychowawczyń grup szkolnych”?! Co ciekawe kartka była naklejona po wewnętrznej stronie drzwi??? Pod prysznicami kolejna „Zakaz kąpieli nago – dotyczy zajęć szkolnych” Ufff… Niestety nie miałem możliwości sprawdzenia, jakie rewelacje można było znaleźć w szatni damskiej.

Image

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Zawody były zorganizowane profesjonalnie, z zachowaniem bardzo swobodnej atmosfery. Na rozgrzewkę można było wejść nawet 3 godziny przed rozpoczęciem zawodów. Od razu było widać kto tu rządzi - i w takiej atmosferze odbyła się cała impreza. Na wstępie dostaliśmy ładne koszulki i różne fajne gadżety. Zawody rozgrywane były sprawnie, chociaż dekoracje w trakcie konkurencji, pomiędzy seriami, nie była najlepszym pomysłem. Rozciągała zawody w czasie, a zawodnicy z kolejnej serii musieli długo czekać w pełnej gotowości na swój start.

Image

Tradycyjna potańcówka odbyła się w ładnej restauracji znajdującej się na terenie basenu. Organizatorzy przygotowali liczne niespodzianki. Można było nawet wygrać rower, który niestety pojechał do Kraśnika.

Image

SPORT-Figielski zorganizował konkurencyjną imprezę na sali gimnastycznej, która również znajduje się na terenie pływalni. Okazją do tego były 3 kilogramy super kaszanki i innych wyśmienitych wędlin własnej roboty, które przywiózł ze sobą Fabian. Kazik dorzucił się z luksusową wiśnióweczką (też własnej roboty). Do tego kilka piwek, tradycyjnie Pliska, lokalny chleb na zakwasie i można sobie wyobrazić, co to była za uczta... Co niektórzy wracali z oficjalnej imprezy do naszego stołu (zbudowanego z kozła sportowego i trampoliny) już po ok. 5 minutach. A my po staropolsku pojedliśmy, popiliśmy i dopiero poszliśmy się bawić.

Zresztą jedyne zdjęcie jakie mamy z zawodów to właśnie poniższe zdjęcie z tej pamiętnej imprezy.

Image

I ja tam byłem miód i wino piłem, a com widział i słyszał tutaj umieściłem.

PS.
W zawodach startowali: Fabian Filipiak (złoto i 3 srebra) i Robert Zieliński (srebro i brąz oraz jedna życiówka).

Drugie PS. od Agaty i Grzegorza:
Po przeczytaniu tej relacji nie możemy sobie darować, że nie pojechaliśmy na te zawody. Widzimy oczami wyobraźni nasz (niedoszły do skutku) fotoreportaż z szatni męskiej i damskiej oraz z innych miejsc "wyklejonych ciekawymi instrukcjami"... Może w przyszłym roku się uda!

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2017
Logowanie