Szukaj:
« < Kwiecień 2019 > »
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Znajdź nas
na Facebooku
NASZE STRONY WWW:
 
 
 

URODZINY NA BASENIE:
 
 
 
 
 
 
 

NASZE PŁYWALNIE:
Rokosowska 10
Kasprzaka 1/3
Esperanto 5
Trojdena 2C
Inflancka 8

NASI PARTNERZY:
www.photos-and-paintings.com
bodyrelax.pl

NASI SPONSORZY:
Phantom

CIĄG DALSZY NASTĄPIŁ...
(24.03.2011.)

Artykuł Grzegorza Figielskiego

Strona internetowa zaprojektowana przez wiceprezes klubu SPORT-Figielski, Agatę Figielską ponownie zdobyła uznanie ekspertów amerykańskiego portalu internetowego www.wix.com. Tym razem jednak sukces jest dużo większy niż poprzednio, ponieważ wyróżniona strona, w tym przypadku poświęcona hodowli psów rasy bedlington terrier o nazwie Mushanga, znalazła się na topie ogólnego światowego rankingu najlepszych stron internetowych "Wix of the day", a nie tylko wśród stron nieanglojęzycznych.

Ranking obejmuje ponad 8,5 miliona stron, które zostały stworzone na bazie oprogramowania WIX służącego do wykonywania animowanych stron internetowych. Portal internetowy www.wix.com jest dostawcą tego oprogramowania. W ostatnim miesiącu na portalu powstało 300 tysięcy nowych stron internetowych, a to oznacza, że użytkownicy tworzyli 10 tysięcy stron internetowych dziennie!

Kliknij na obraz, aby go powiększyć. Kliknij tutaj, aby zobaczyć cały ranking.
Image

Należałoby również podkreślić, że wiele pokazanych na portalu najlepszych stron internetowych, wśród których znalazała się nasza strona, zaprojektowali profesjonaliści, którzy zawodowo trudnią się tworzeniem projektów stron internetowych. Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się w tak wspaniałym gronie czołowych artystów.

A tak wygląda "psia" strona internetowa zatytułowana "Bedlington Terriers Mushanga", która znalazła się na powyższej top-liście.

Kliknij na obraz, aby obejrzeć stronę
Image

Od niedawna portal WIX udostępnił nową funkcję, która pozwala na tworzenie animowanych stron internetowych WIX na Facebooku - WIX for Facebook. Oferta nie dotyczy profili osób prywatnych. Mogą z niej skorzystać tylko firmy, które chcą promować się na Facebooku.

Strona internetowa SPORT-Figielski oferta dla dzieci, która została wcześniej wyróżniona przez ten sam portal, znalazła się na początku listy 100 najciekawszych stron obcojęzycznych.

Kliknij na obraz, aby go powiększyć
Image

Tak obecnie wygląda wyróżniona strona internetowa SPORT-Figielski dla dzieci, która od momentu powstania wielokrotnie zmieniała szatę.

Kliknij na obraz, aby obejrzeć stronę
Image

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2017
Logowanie