SPORT-FIGIELSKI FUN - IMIENINY I URODZINY NA BASENIE - UL. ROZBRAT 26
(10.02.2011.)


Przeczytaj na stronie internetowej SPORT-Figielski FUN szczegółowe informacje dotyczące urodzin, imienin oraz innych imprez okolicznosciowych na basenach w Warszawie dla dzieci i dla dorosłych, dla osób prywatnych i dla firm.


Image

Organizujemy okolicznościowe imprezy sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży w nowo wyremontowanym Ośrodku Rozbrat. Głównie są to urodziny i imieniny, w których może wziąć udział do 30 osób (dzieci lub młodzież). Impreza składa się z trzech części: na basenie, na sali gimnastycznej i posiłek z dyskoteką na małej sali konferencyjnej.

Główną zaletą imprez organizowanych w Ośrodku Rozbrat jest ich kameralny charakter. Ze względu na fakt, że 25-metrowy basen posiada tylko 3 tory, jest na potrzeby imprezy wynajmowany w całości, co zapewnia uczestnikom całkowitą prywatność, ponieważ w trakcie imprezy nie będzie na basenie obcych osób. Dlatego oferta przeznaczone jest dla tych, którzy cenią sobie imprezy organizowane w luksusowym kameralnym ośrodku i we własnym gronie, czego nie mogą zapewnić większe obiekty.

Image

Część I imprezy – BASEN
Impreza rozpoczyna się trwającymi godzinę atrakcjami i zabawami na basenie. Zabawy odbywają się w na basenie o wymiarach 25 m x 6 m o głębokości od 1,1 m do 2 m. Dzieci rywalizują między sobą w różnych konkurencjach, które są dostosowane do wieku uczestników i do ich obycia z wodą. Zabawa w wodzie jest nadzorowane przez ratowników, instruktorów lub trenerów pływania i instruktorów sportu. Dziećmi zajmują się minimum dwie osoby posiadające wymienione kwalifikacje i uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez dla dzieci. Zabawy i konkurencje odbywają się z użyciem dużej ilości kolorowego sprzętu wodnego – np. makarony, piłki, deski, węgorze ratownicze, koła ratunkowe, manekiny ratownicze oraz sprzęt do wyławiania z wody. Niektóre konkurencje mogą być przeprowadzane z muzyką, podobnie do zajęć aqua fitness. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymują nagrody od organizatorów. Klient może również zafundować nagrody specjalne od siebie. Ta część imprezy trwa 60 minut.

Image

Image

Image

Część II imprezy – SALA GIMNASTYCZNA
Po wysuszeniu i przebraniu dzieci, na co przewidziane jest 30 minut, wszyscy udają się na salę gimnastyczną, gdzie kontynuowana jest zabawa „na sucho”. Ośrodek Rozbrat dysponuje nowoczesną i dobrze wyposażoną salą gimnastyczną, która jest przystosowana i w pełni wyposażona do gier zespołowych (siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, mini hokej dla dzieci itp.), ćwiczeń gimnastycznych (materace, piłki lekarskie różnych rozmiarów itp.) oraz posiada stoły do tenisa stołowego. Istnieje duża elastyczność w doborze konkurencji. Mogą to być różnego rodzaju wyścigi lub gry zespołowe zależnie od upodobań uczestników. Dzieci bawią się pod nadzorem co najmniej 2 instruktorów. Tutaj również część imprezy może przebiegać przy muzyce. Część ta trwa 60 minut.

Image

Image

Image

Część III imprezy – SALA KONFERENCYJNA
Po części obejmującej gry i zabawy na basenie i na sali gimnastycznej odbywa się przyjęcie urodzinowe/imieninowe na sali konferencyjnej, gdzie dzieci mogą spożyć posiłek i poczęstować się tortem. Ta cześć imprezy będzie przebiegała przy najnowszych hitach disco lubianych przez dzieci. Catering na tę część imprezy można zorganizować osobiście lub zamówić w położonym obok sali konferencyjnej lokalu „Glam Cafe”, który również na życzenie klientów może odpłatnie udostępnić gry PlayStation.

Image

Image

Zarówno na basenie, jak i na sali gimnastycznej i sali konferencyjnej znajdują się okolicznościowe dekoracje z balonami i napisami np. „URODZINY JOASI” lub „IMIENINY ALEKSANDRA”. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymują od organizatorów ozdobne pamiątkowe dyplomy. Podczas imprezy wykonywane jest kilkaset zdjęć, które obejmują zdjęcia na basenie, włącznie ze zdjęciami podwodnymi, oraz zdjęcia na sali gimnastycznej i konferencyjnej.

Image

Image

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
 • Dzieci na imprezę zabierają ze sobą strój na pływalnię (klapki, kostium/slipy, czepki, okularki i ręcznik) oraz strój sportowy na salę (adidasy/tenisówki/trampki, koszulka, spodenki gimnastyczne).
 • Wejście grupy wraz z opiekunami jest wliczone w cenę imprezy.
 • Uczestnicy imprezy spotykają się z organizatorami w holu głównym Ośrodka na 15 minut przed rozpoczęciem imprezy, skąd po zostawieniu w szatni okryć wierzchnich i obuwia, są kierowani do przebieralni.
 • Grupa dziewcząt udaje się do przebieralni damskiej wraz z dorosłą opiekunką, a grupa chłopców do przebieralni męskiej z dorosłym opiekunem, gdzie przebierają się i zostawiają odzież w szafkach, a klucze od szafek wręczają opiekunowi. Opiekunów do przebieralni musi zapewnić klient we własnym zakresie.
 • Po zakończeniu części basenowej, dzieci udają się do przebieralni, gdzie suszą się i zmieniają strój z basenowego na sportowy, na co jest przewidziane 30 minut.
 • Po przebraniu grupa zbiera się na sali gimnastycznej w celu kontynuowania zabawy przez 60 minut.
 • Po przebraniu odzieży grupa udaje się na salę konferencyjną w celu spożycia posiłku i tortu oraz zabawy na dyskotece. Ta część trwa 60 minut.
 • Opiekun z grupy może wcześniej w trakcie imprezy wejść na salę konferencyjną, aby nakryć do stołu. W trakcie przebywania grupy na basenie i na sali gimnastycznej, sala konferencyjna będzie zamknięta.
 • Istnieje duża elastyczność w ustalaniu długości poszczególnych części imprezy. Część na basenie oraz część na sali gimnastycznej może trwać po 30 lub 60 minut zależnie od preferencji klienta. Z doświadczenia wiemy, że najlepiej przebiegają zabawy trwające po 60 minut. Również wynajem sali konferencyjnej może być elastyczny i trwać 30, 60, 90 minut. Sala konferencyjna może być wynajęta równolegle do trwających zajęć na sali gimnastycznej.

Image

Image

CENNIK
Imprezy sportowo-rekreacyjne odbywają się na basenie Inflancka 8.
 • impreza dla 1 solenizanta / jubilata i do 30 gosci - 2499 zł
 • impreza dla 2 solenizantów / jubilatów i do 30 gosci - dopłata 25%
 • impreza dla 3 solenizantów / jubilatów i do 30 gosci - dopłata 50%
 • rodzice i opiekunowie są wliczani w cenę imprezy i nie muszą ponosić dodatkjowych kosztów

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
 • wejście na basen dla grupy dzieci wraz z opiekunami (opiekun chłopców i opiekunka dziewcząt)
 • wynajęcie całego basenu na 60 minut
 • wynajęcie sali gimnastycznej na 60 minut
 • wynajęcie sali konfenecyjnej na 60 minut
 • szatnia oraz przebieralnie
 • dekoracje okolicznościowe na basenie, w sali gimnastycznej i sali konferencyjnej
 • nagrody w konkursach na basenie
 • okolicznościowe dyplomy dla każdego uczestnika
 • kilkaset zdjęć w wersji elektronicznej, które obejmują również zdjęcia podwodne

UWAGA! Catering NIE jest wliczony w cenę - można zorganizować we własnym zakresie lub za dodatkową opłatą zamówić w Glam Cafe.

W przypadku organizacji imprezy dla dwóch solenizantów/jubilatów cena wynosi 125% ceny imprezy organizowanej dla jednego solenizanta/jubilata. Cena dla 3 solenizantów/jubilatów wynosi 150% ceny imprezy organizowanej dla jednego solenizanta/jubilata. Impreza jest organizowana na maksymalnie 30 osób przebywających w basenie. Organizator zapewnia opiekę nad osobami przebywającymi w wodzie - 1 opiekun / ratownik / instruktor pływania przypada na nie więcej niż 15 uczestników imprezy.

USŁUGI DODATKOWE DLA RODZICÓW W CZASIE IMPREZY DLA DZIECI
Rodzice mogą oczekiwać na dzieci korzystając z następujących usług Ośrodka Rozbrat:
 • Sauna – 20,00 zł/godzinę/osobę (maksymalnie 6 osób)
 • Solarium – 1,30 zł/minutę
 • Siłownia z widokiem na salę gimnastyczną - 18,00 zł/godzinę/osobę (do godziny 15:00) lub 25,00 zł/godzinę/osobę (po godzinie 15:00)
 • Basen – 18,00 zł/godzinę/osobę w trakcie części imprezy na sali gimnastycznej – natomiast w trakcie części basenowej rodzice mogą wejść z dziećmi do wody w ramach imprezy, jeżeli liczba uczestników imprezy łącznie z rodzicami nie przekracza 30 osób.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I REZERWACJA
jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje lub zarezerwować termin imprezy, wyślij zapytanie zawierające nazwisko, imię, i numer telefonu mailem na adres grzegorz.figielski@sport-figielski.pl lub sms na numer 794 38 88 42

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2020
Logowanie