WYJAZDY
(09.02.2011.)

ZAPRASZAMY DZIECI I DOROSŁYCH NA WYJAZDY LETNIE I ZIMOWE Z KLUBEM SPORT-FIGIELSKI

Oprócz szerokiej gamy usług z zakresu nauki i doskonalenia pływania, SPORT-Figielski oferuje też dodatkowe atrakcje, do których należą:
Image


WYJAZDY LETNIE DO KRYNICY MORSKIEJ DLA DOROSŁYCH

Co roku organizujemy wyjazdy do Krynicy Morskiej dla dorosłych. Wypoczynek odbywa się w bazie namiotowej Towarzystwa Skautowego „Szmaragdowa”, która jest zlokalizowana w Parku Krajobrazowym „Mierzeja Wiślana”.

Rozbijamy kilka 8-osobowych namiotów, w których można wygodnie mieszkać. Serwowane są cztery znakomite posiłki dziennie. Warunki sanitarne są dobre, ale wkrótce będą znacznie lepsze. Polowe natryski i toalety zostaną zastąpione przez wersję bardziej luksusową posiadającą glazurę i terakotę. Można przyjechać z dziećmi w każdym wieku.

Image

Do dyspozycji wypoczywających jest plaża nad Zatoką Gdańską oddalona o około 200 metrów od obozu oraz plaża przy Zalewie Wiślanym oddalona o około 1,5 km od obozu. Można uprawiać sporty wodne oraz bawić się w nocnych lokalach i dyskotekach do białego rana.

Image

- aby uzyskać informacje na temat wyjazdu do Krynicy Morskiej, kliknij tutaj
- aby uzyskać informacje na temat rozkładu jazdy autobusów z Dworca Zachodniego w Warszawie i zakupu biletów na przejazd do Krynicy Morskiej, kliknij tutaj; informujemy, że z innych lokalizacji w Warszawie odjeżdżają autokary innych przewożników jadące bezpośrednio do Krynicy Morskiej
- obejrzyj galerię zdjęć z kolonii w Krynicy Morskiej w 2010 i w 2009 roku

Osoby zainteresowane przyjazdem na wypoczynek do naszej bazy prosimy o kontakt z Grzegorzem Figielskim mailem na adres sport-figielski@o2.pl lub SMS-em na numer 794 38 88 42 lub 501 29 44 77

Image

Image

Image


WYJAZDY LETNIE I ZIMOWE DLA DZIECI

Bierzemy udział w organizacji letnich i zimowych wyjazdów dla dzieci. W lecie oferujemy wyjazd na kolonię nad morze do Krynicy Morskiej, a w zimie na zimowisko w góry do Kasiny Wielkiej.

- aby uzyskać informacje na temat wyjazdu na zimowisko do Kasiny Wielkiej, kliknij tutaj
- obejrzyj galerię zdjęć z zimowiska w Kasinie Wielkiej w 2010 roku
- aby uzyskać informacje na temat wyjazdu na kolonię do Krynicy Morskiej, kliknij tutaj
- obejrzyj galerię zdjęć z kolonii w Krynicy Morskiej w 2010 i w 2009 roku

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2020
Logowanie