Szukaj:
« < Maj 2020 > »
P W Ś C P S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Znajdź nas
na Facebooku
NASZE STRONY WWW:
 
 
 

URODZINY NA BASENIE:
 
 
 
 
 
 
 

NASZE PŁYWALNIE:
Rokosowska 10
Kasprzaka 1/3
Esperanto 5
Trojdena 2C
Inflancka 8

NASI PARTNERZY:
www.photos-and-paintings.com
bodyrelax.pl

NASI SPONSORZY:
Phantom

NOWOŚCI W DOSKONALENIU PŁYWANIA
(01.12.2010.)

Klub SPORT-Figielski rozszerzył swoją ofertę w zakresie doskonalenia pływania o kilka ciekawych propozycji:

  • Nasza oferta obejmuje zajęcia przygotowawcze do egzaminów wstępnych do szkół sportowych na wszystkich poziomach i na AWF oraz zajęcia z doskonalenia pływania sportowego dla uczniów i studentów tych szkół.

  • Opracowaliśmy również zajęcia doszkalające umiejętność pływania niezbędną do kursów na instruktora pływania. Absolwentom tych kursów oferujemy staże instruktorskie w naszym klubie u boku trenera pływania, Grzegorza Figielskiego.

  • Dla osób, które pragną zrobić kurs ratownika oferujemy cykl zajęć doskonalących, które mają na celu wyćwiczenie praktycznych elementów pływania na powierzchni i pod wodą oraz ratownictwa niezbędnych do zakwalifikowania się na kurs oraz ukończenia kursu.

  • Organizujemy szkolenia przygotowujące do egzaminu na kartę pływacką i specjalną kartę pływacką oraz przeprowadzamy egzaminy na kartę pływacką i specjalną kartę pływacką (tzw. "żółty czepek").

Image

ZAJĘCIA PRZYGOTOWAWCZE DO EGZAMINÓW WSTĘPNYCH I DOSKONALENIE PŁYWANIA DLA UCZNIÓW / STUDENTÓW SZKÓŁ SPORTOWYCH

Prowadzimy zajęcia przygotowawcze do egzaminów wstępnych z pływania do szkół sportowych na różnym poziomie:
- do sportowych szkół podstawowych, gimnazjów i liceów oraz
- na Akademię Wychowania Fizycznego

Ponadto dla chętnych uczniów i studentów uczęszczających do wyżej wymienionych szkół prowadzimy zajęcia doszkalające z różnych elementów pływania sportowego. Zajęcia te obejmują doskonalenie techniki pływania, skoków i nawrotów. Dodatkowo szkolimy w zakresie pływania sprinterskiego i długodystansowego. Pomagamy w nadrabianiu braków.

Image

ZAJĘCIA DOSZKALAJĄCE DLA KANDYDATÓW NA KURS INSTRUKTORA PŁYWANIA, STAŻE INSTRUKTORSKIE PO ZAKOŃCZENIU KURSU

Zajęcia z doskonalenia pływania pod kątem kursu na instruktora pływania obejmują podstawy techniki pływania każdym stylem oraz techniki nawrotów i skoków do każdego stylu oraz techniki pływania pod wodą. Ponadto zajęcia te obejmują m.in. ćwiczenia z wyważenia ciała w wodzie, znajdowania środka ciężkości w leżeniu na plecach i na brzuchu oraz ćwiaczenia z zakresu czucia wody, bezdechu i podstawy pływania w płetwach.

Po zakończeniu kursu oferujemy absolwentom możliwość zaliczenia stażu instruktorskiego u trenera pływania, Grzegorza Figielskiego. Staż obejmuje asystowanie w zajęciach nauki i doskonalenia pływania oraz w treningach pływackich. Dodatkowo stażysta będzie samodzielnie prowadził zajęcia pod nadzorem trenera.

Image

ZAJĘCIA DOSKONALĄCE PŁYWANIE DLA KANDYDATÓW NA KURS RATOWNIKA

Nasze zajęcia z doskonalenia pływania przeznaczone dla kandydatów na kursy ratownicze (młodszy ratownik, ratownik wodny, starszy ratownik) obejmują pływanie sprinterskie i długodystansowe oraz pływanie pod wodą, aby kandydaci byli w stanie zdać egzamin wstępny i końcowy na kursie ratowniczym. Ponadto zapoznajemy kandydatów z pływaniem stylami używanymi w ratownictwie np. kraulem ratowniczym, żabką ratowniczą, pływanie stylem nożycowym na boku. Dodatkowo program obejmuje podstawy pływania w płetwach oraz ze sprzętem ratowniczym i skoki delfina.

Image

EGZAMINY NA KARTĘ PŁYWACKĄ I SPECJALNĄ KARTĘ PŁYWACKĄ („ŻÓŁTY CZEPEK”) ORAZ ZAJĘCIA PRZYGOTOWAWCZE DO TYCH EGZAMINÓW

Przeprowadzamy indywidualne egzaminy na kartę pływacką i specjalną kartę pływacką (tzw. "żółty czepek"). Dla osób, które nie czują sięna siłach, aby spełnić wymagania stawiane przez egzamin organizujemy cykl zajęć przygotowawczych z doskonalenia pływania, które kończą się egzaminem na kartę pływacką lub specjalną kartę pływacką.

Image

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ NA PŁYWALNIACH PRZY UL. INFLANCKIEJ 8 I PRZY UL. ROZBRAT 26

INFORMACJA I ZAPISY
jeżeli chcesz zapisać się na powyższe zajęcia, staż instruktorski lub egzamin na kartę pływacką / specjalną kartę pływacką wyślij zapytanie mailem na adres sport-figielski@o2.pl lub SMS-em na numer 501 29 44 77 lub 794 38 88 42

ZAPOZNAJ SIĘ Z PLANEM ZAJĘĆ

Zobacz informacje szczegółowe dotyczące:

ZAPRASZAMY!

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2019
Logowanie