Szukaj:
« < Maj 2024 > »
P W Ś C P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Znajdź nas
na Facebooku
NASZE STRONY WWW:
 

URODZINY NA BASENIE:
 
 
 
 
 
 
 

NASZE PŁYWALNIE:
Rokosowska 10
Kasprzaka 1/3
Esperanto 5
Trojdena 2C
Inflancka 8

NASI PARTNERZY:
www.photos-and-paintings.com
bodyrelax.pl

NASI SPONSORZY:
Phantom

SPORT-FIGIELSKI W INTERNECIE
(09.10.2010.)

Klub SPORT-Figielski uruchomił nowe tematyczne strony internetowe. Multimedialny charakter tych stron daje możliwość pełnego odzwierciedlenia naszych największych pasji w sposób kolorowy na podkładzie muzycznym pasującym do nastroju strony. Działa już siedem stron SPORT-Figielski. Większość z nich została stworzona z pewną dozą dobrego humoru i trochę z przymrużeniem oka. Jednak najnowsza z nich, charakteryzuje się prostym, a wręcz minimalistycznym projektem, koncentrując się w pełni nad treścią, którą prezentuje. Jest to strona Szkoły Pływania SPORT-Figielski działająca pod adresem www.nauka-plywania-warszawa.pl.

Obejrzyj stronę internetową SZKOŁA PŁYWANIA SPORT-FIGIELSKI

Image


Wcześniej powstało sześć innych stron, z których każda jest poświęcona innemu obszarowi zainteresowania naszego klubu. Poniżej można obejrzeć strony: SPORT-Figielski Szkoła Pływania, SPORT-Figielski dla dzieci, SPORT-Figielski FUN, SPORT-Figielski pływanie masters, SPORT-Figielski sportowe ratownictwo wodne i SPORT-Figielski rehabilitacja.

Obejrzyj nową "filmową" odsłonę strony SPORT-Figielski Szkoła Pływania, która obecnie działa w dwóch językach

ImageObejrzyj dwujęzyczną stronę SPORT-Figielski FUN i baw sie razem z nami na basenie

ImageObejrzyj strony internetowe niektórych jubilatek i jubilatów bawiących się na naszych urodzinach na basenie: Zuzia, Klara i Kaja, Wiktoria, Maciej, Maja, Olga S, Olga C, Nikola, Kuba oraz Wojtek

Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


ImageObejrzyj animowaną stronę SPORT-Figielski dla dzieci, która została wysoko oceniona przez ekspertów amerykańskiego portalu internetowego www.wix.com

ImageObejrzyj stronę SPORT-Figielski pływanie masters

ImageObejrzyj stronę SPORT-Figielski sportowe ratownictwo wodne

ImageObejrzyj stronę SPORT-Figielski rehabilitacja i usprawnianie

ImagePoza stronami tematycznymi klub SPORT-Figielski posiada również profil na Facebooku. Na tym profilu publikujemy artykuły, filmy i zdjęcia, które dotyczą szeroko pojętych sportów wodnych. Pomiędzy poważniejszymi publikacjami na temat techniki pływania, czy zasad odżywiania pływaków można też znaleźć odrobinę dobrego humoru i relaksu oraz całą masę ciekawostek. Każdy tu znajdzie coś dla siebie.

Obejrzyj nasz profil bezpośrednio na Facebooku lub skrócony w oknie poniżejBędzimy was powiadamiać o uruchomieniu kolejnych stron tematycznych, które całkowicie zmienią oblicze naszego klubu.

 
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2020
Logowanie