WYPOCZYNEK LETNI W KRYNICY MORSKIEJ DLA DOROSŁYCH
(26.07.2010.)

Image


Co roku organizujemy wyjazdy do Krynicy Morskiej dla dorosłych. Wypoczynek odbywa się w bazie namiotowej Towarzystwa Skautowego „Szmaragdowa”, która jest zlokalizowana w Parku Krajobrazowym „Mierzeja Wiślana”.

Image

Są to niewątpliwie wakacje bardzo blisko natury. Można to poczuć na własnej skórze, kiedy każdego ranka budzą nas śpiewające ptaki, a pomiędzy namiotami, po plaży lub po ulicy przechadzają się niewielkie gromadki na wpół oswojonych dzików.

Rozbiliśmy kilka 8-osobowych namiotów, w których można wygodnie mieszkać. Należy wziąć ze sobą śpiwór. Ośrodek dysponuje materacami polowymi typu siennik. Można przywieźć swoje materace dmuchane lub karimaty.

Image

Wskazane jest zaopatrzenie się we własne naczynia i sztućce. Serwowane są cztery znakomite posiłki dziennie. Na placu, wokół którego stoją nasze namioty znajdują się stoły z desek windsurfingowych oraz ławy pod polowym zadaszeniem. Tam całe nasze towarzystwo spożywa posiłki.

Image

Warunki sanitarne są dobre, ale wkrótce będą znacznie lepsze. Polowe natryski i toalety zostaną zastąpione przez wersję bardziej luksusową posiadającą glazurę i terakotę. Koszt dziennego pobytu z wyżywieniem wynosi 45 zł od osoby. Można przyjechać z dziećmi w każdym wieku. Opłata dzienna za dziecko do uzgodnienia w zależności od wieku dziecka.

Image

Mając taką doskonałą bazę blisko natury można spokojnie oddawać się licznym przyjemnościom. Do dyspozycji wypoczywających jest plaża nad Zatoką Gdańską oddalona o około 200 metrów od obozu oraz plaża przy Zalewie Wiślanym oddalona o około 1,5 km od obozu. Plaża nadmorska nie jest zatłoczona, ponieważ leży na uboczu miasta.

Image

Wieczorami można udać się do centrum Krynicy lub balować w licznych nocnych lokalach i dyskotekach do białego rana. Osoby, które lubią pośpiewać z pewnością znajdą coś dla siebie, bo w wielu miejscach organizowane jest karaoke.Dla amatorów tańca szczególnie polecamy dyskoteki na plaży, które mają specjalny wakacyjny nadmorski klimat i grają muzykę taneczną zarówno w dzień jak i w nocy. Dyskoteki w namiotach prześcigają się w zatrudnianiu najlepszych DJ-ów, którzy organizując niezapomnianą zabawę dla turystów zapewniają właścicielom lokali wysoką frekwencję.Image

Osoby lubiące aktywność fizyczną mogą popływać wpław w morzu, popływać na desce i poszaleć na windsurfingu. Niedaleko znajdują się także ośrodki oferujące uprawianie sportów wodnych na Zalewie Wiślanym.

ImageObejrzyj galerię zdjęć z Krynicy Morskiej - sezon 2011

Obejrzyj video Krynica Morska 2010

Obejrzyj galerię zdjęć Krynica Morska 2010:
- nasza baza
- mastersi w Krynicy
- Krynica by night

Image

- aby uzyskać informacje na temat wyjazdu do Krynicy Morskiej, kliknij tutaj
- aby uzyskać informacje na temat rozkładu jazdy autobusów z Dworca Zachodniego w Warszawie i zakupu biletów na przejazd do Krynicy Morskiej, kliknij tutaj; informujemy, że z innych lokalizacji w Warszawie odjeżdżają autokary innych przewożników jadące bezpośrednio do Krynicy Morskiej

Image

Osoby zainteresowane przyjazdem na wypoczynek do naszej bazy prosimy o kontakt z Grzegorzem Figielskim mailem na adres grzegorz.figielski@sport-figielski.pl lub SMS-em na numer 794 38 88 42 lub 501 29 44 77

Image

 
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2020
Logowanie