Szukaj:
« < Lipiec 2019 > »
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Znajdź nas
na Facebooku
NASZE STRONY WWW:
 
 
 

URODZINY NA BASENIE:
 
 
 
 
 
 
 

NASZE PŁYWALNIE:
Rokosowska 10
Kasprzaka 1/3
Esperanto 5
Trojdena 2C
Inflancka 8

NASI PARTNERZY:
www.photos-and-paintings.com
bodyrelax.pl

NASI SPONSORZY:
Phantom

Odwiedza nas 1 gość
KRYNICA MORSKA 2010 – wakacyjny raj na ziemi dla dzieci i dla dorosłych
(25.07.2010.)

Od początku wakacji Krynica Morska nie skąpi słońca i czyściutkiej, ciepłej wody. W czasie ostatnich upałów temperatura wody w Bałtyku dochodziła nawet do 27oC. Bez względu na wiek można naprawdę poczuć się tutaj jak w raju. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.Image

Wypoczynek odbywa się w bazie namiotowej Towarzystwa Skautowego „Szmaragdowa”, która jest zlokalizowana w Parku Krajobrazowym „Mierzeja Wiślana”.

Image

Są to niewątpliwie wakacje bardzo blisko natury. Można to poczuć na własnej skórze, kiedy każdego ranka budzą nas śpiewające ptaki, a pomiędzy namiotami, po plaży lub po ulicy przechadzają się niewielkie gromadki na wpół oswojonych dzików.

Dzieci i młodzież wypoczywają na kolonii. Właśnie odbywa się trzeci turnus, ale wciąż można zapisać dzieci na czwarty, który rozpocznie się 7 sierpnia i potrwa do 20 sierpnia.

Image

Uczestników kolonii czeka wiele atrakcji. W tym roku odbywa się wycieczka autokarowa do Gdyni, gdzie kolonia zwiedza Akwarium Gdyńskie. Można tam dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o życiu podwodnym oraz na własne oczy ujrzeć wiele wyjątkowych okazów jak np. ośmiornica olbrzymia, rekiny, czy niezwykłe gatunki słodkowodne z całego świata.

Image

Nad morzem odbywa się szkolenie z podstaw pływania oraz bezpiecznych zachowań w wodzie. Każdy turnus ma organizowaną przez ratowników olimpiadę, w której obozowicze startują w zmodyfikowanych konurencjach ratowniczych. Są one dostosowane do możliwości ficzycznych i wieku startujących zawodników oraz do aktualnych warunków pogodowych nad wodą.

Image

Na terenie obozu odbywają się zajęcia w grupach oraz organizowane są gry i zabawy. Uczestnicy nie mają czasu na nudę. Wspaniałą zabawę przerywają jedynie posiłki, które są wyśmienite. Zobacz więcej informacji o kolonii dla dzieci i młodzieży.

Image

Dla dorosłych przygotowaliśmy specjalną bazę nieopodal kolonii. Rozbiliśmy kilka 8-osobowych namiotów, w których można wygodnie mieszkać. Należy wziąć ze sobą śpiwór. Ośrodek dysponuje materacami polowymi typu siennik. Można przywieźć swoje materace dmuchane lub karimaty.

Image

Wskazane jest zaopatrzenie się we własne naczynia i sztućce. Serwowane są cztery znakomite posiłki dziennie. Na placu, wokół którego stoją nasze namioty znajdują się stoły z desek windsurfingowych oraz ławy pod polowym zadaszeniem. Tam całe nasze towarzystwo spożywa posiłki.

Image

Warunki sanitarne są dobre, ale wkrótce będą znacznie lepsze. Polowe natryski i toalety zostaną zastąpione przez wersję bardziej luksusową posiadającą glazurę i terakotę. Koszt dziennego pobytu z wyżywieniem wynosi 45 zł od osoby.

Image

Mając taką doskonałą bazę blisko natury można spokojnie oddawać się licznym przyjemnościom. Około 200 metrów od bazy znajduje się plaża, która nie należy do specjalnie zatłoczonych, ponieważ leży na uboczu miasta. Około 1,5 km od obozu znajduje się plaża nad Zalewem Wiślanym.

Image

Wieczorami można udać się do centrum Krynicy lub balować w licznych nocnych lokalach i dyskotekach do białego rana. Osoby, które lubią pośpiewać z pewnością znajdą coś dla siebie, bo w wielu miejscach organizowane jest karaoke.Dla amatorów tańca szczególnie polecamy dyskoteki na plaży, które mają specjalny wakacyjny nadmorski klimat i grają muzykę taneczną zarówno w dzień jak i w nocy. Dyskoteki w namiotach prześcigają się w zatrudnianiu najlepszych DJ-ów, którzy organizując niezapomnianą zabawę dla turystów zapewniają właścicielom lokali wysoką frekwencję.Image

Osoby lubiące aktywność fizyczną mogą popływać wpław w morzu, popływać na desce i poszaleć na windsurfingu. Niedaleko znajdują się także ośrodki oferujące uprawianie sportów wodnych na Zalewie Wiślanym.

ImageObejrzyj video Krynica Morska 2010

Obejrzyj galerię zdjęć Krynica Morska 2010:
- nasza baza
- mastersi w Krynicy
- Krynica by night
- szkolenie na wodach otwartych – dla dzieci
- zawody sportowe dla dzieci
- gry i zabawy dla dzieci

Image

- aby uzyskać informacje na temat wyjazdu do Krynicy Morskiej, kliknij tutaj
- aby uzyskać informacje na temat rozkładu jazdy autobusów z Dworca Zachodniego w Warszawie i zakupu biletów na przejazd do Krynicy Morskiej, kliknij tutaj; informujemy, że z innych lokalizacji w Warszawie odjeżdżają autokary innych przewożników jadące bezpośrednio do Krynicy Morskiej

Image

Osoby zainteresowane wysłaniem dziecka na kolonię lub przyjazdem na wypoczynek do naszej bazy prosimy o kontakt z Grzegorzem Figielskim mailem na adres sport-figielski@o2.pl lub SMS-em na numer 501 29 44 77 lub 794 38 88 42

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2017
Logowanie