SZKOŁA PŁYWANIA SPORT-FIGIELSKI - NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA: NIEPEŁNOSPRAWNI
(16.05.2010.)ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH PŁYWANIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

GRZEGORZ FIGIELSKI jako jeden z nielicznych trenerów pływania prowadzi zajęcia dla osób niepełnosprawnych w każdym wieku, o różnym stopniu oswojenia z wodą oraz o różnym rodzaju niepełnosprawności niewidomych, głochoniemych, dzieci autystycznych oraz osób z upośledzeniami układu ruchu. W trakcie zajęć z osobami niepełnosprawnymi trener przebywa w wodzie, co pozwala mu na efektywne nauczanie.

Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupkach, ale posiadają namiastki lekcji indywidualnych, ponieważ trener musi wszystko pokazać każdemu uczestnikowi zajęć osobno np. każdemu pokazuje prawidłową pozycję ciała, ustawia ręce w prawidłowej pozycji i demonstruje prawidłowy ruch. Pomimo upośledzeń fizycznych osoby niepełnosprawne są w stanie nauczyć się dobrze pływać, a nawet nurkować.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ NA PŁYWALNIACH PRZY UL. ROKOSOWSKIEJ 10, PRZY UL. KASPRZAKA 1/3, PRZY UL. ESPERANTO 5 ORAZ PRZY UL. KSIĘCIA TROJDENA 2C.

INFORMACJA I ZAPISY NA NAUKĘ PŁYWANIA
jeżeli chcesz zapisać się na naukę pływania wyślij zapytanie mailem na adres grzegorz.figielski@sport-figielski.pl lub SMS-em na numer 794 38 88 42

ZAPOZNAJ SIĘ Z PLANEM ZAJĘĆ

obejrzyj galerię zdjęć z nauki pływania dla dorosłych i dla dzieci

Image

Image

 
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2017
Logowanie