SZKOŁA PŁYWANIA SPORT-FIGIELSKI - PŁYWANIE SPORTOWE
(16.05.2010.)


Przeczytaj na stronie internetowej SPORT-Figielski PŁYWANIE MASTERS szczegółowe informacje dotyczące treningów, zawodów oraz wyjazdów letnich w ramach sekcji pływania masters prowadzonej przez klub SPORT-Figielski na basenach w Warszawie.
Image

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH PŁYWANIA SPORTOWEGO.
Zajęcia są prowadzone w sposób indywidualny i obejmują technikę pływania, skoków/startów i nawrotów we wszystkich stylach. Ponadto uczestnik zajęć uczy się w jaki sposób budować wytrzymałość, siłę i szybkość oraz jak w czasie treningów wykorzystywać sprzęt sportowy (np. płetwy, deski, ósemki). Uczestnik tych zajęć może również wybrać sobie konkretne elementy pływania sportowego. Może na przykład uczyć się pływania stylem motylkowym, czyli tzw. delfinem. W takim przypadku kursant nauczy się techniki pływania, nawrotów i skoków do tego stylu.

ImageZajęcia z pływania sportowego są przeznaczone dla:
  • wszystkich osób posiadających podstawową umiejętność pływania, które chcą nauczyć się techniki pływania sportowego
  • zawodników drużyny SPORT-Figielski pragnących nauczyć się elementów, których jeszcze nie umieją - obejmuje to pływanie danym stylem (np. stylem motylkowym), technikę poszczególnych nawrotów, czy technikę startu w poszczególnych stylach

Zajęcia obejmują m.in. filmowanie poszczególnych elementów wykonywanych przez uczestnika - pływanie poszczególnymi stylami, skoki/starty, nawroty w poszczególnych stylach. Następnie filmy są analizowane przez trenera wraz z uczestnikiem zajęć i porównywane ze wzorcem oraz z poprzednimi filmami uczestnika w celu oceny postępów.

Image

Image

Image

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ INDYWIDUALNIE ALBO W GRUPACH NA PŁYWALNIACH PRZY UL. ROKOSOWSKIEJ 10, PRZY UL. KASPRZAKA 1/3, PRZY UL. ESPERANTO 5, PRZY UL. KSIĘCIA TROJDENA 2C LUB PRZY UL. INFLANCKIEJ 8.

CENNIK ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH (obowiązuje od 01.11.2018)
ZAPOZNAJ SIĘ Z CENNIKIEM INDYWIDUALNEJ NAUKI PŁYWANIA

INFORMACJA I ZAPISY NA ZAJĘCIA Z PŁYWANIA SPORTOWEGO
Jeśli chcesz zapisać się na zajęcia z pływania sportowego wyślij zapytanie mailem na adres grzegorz.figielski@sport-figielski.pl lub SMS-em na numer 794 38 88 42.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ TRENERA W PLANIE ZAJĘĆ

UWAGA! Obecnie nie mamy stałej oferty zajęć grupowych. Zajęcia grupowe odbywają się wyłącznie na specjalne zamówienie. Nauka lub doskonalenie pływania w grupie odbywa się tylko w przypadku, gdy zgłosi się 6-8 osób chętnych, dla których specjalnie będą organizowane tego typu zajęcia, co wiąże się z wynajęciem toru lub basenu rekreacyjnego lub brodzika. Cena za osobę będzie zależna od liczby osób zapisanych na zajęcia. Im więcej osób, tym niższy koszt zajęć przypadający na osobę.

INFORMACJA ODNOŚNIE ORGANIZACJI ZAJĘĆ GRUPOWYCH
Jeśli chcesz zorganizować zajęcia grupowe, wyślij zapytanie mailem na adres grzegorz.figielski@sport-figielski.pl lub SMSem na numer 794 38 88 42.

GALERIA ZDJĘĆ
Obejrzyj galerię zdjęć:
- z zawodów pływackich Masters
- z zawodów w sportowym ratownictwie wodnymImage

 
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2020
Logowanie