SZKOŁA PŁYWANIA SPORT-FIGIELSKI - PŁYWANIE SPORTOWE
(16.05.2010.)
Przeczytaj na stronie internetowej SPORT-Figielski PŁYWANIE MASTERS szczegółowe informacje dotyczące treningów, zawodów oraz wyjazdów letnich w ramach sekcji pływania masters prowadzonej przez klub SPORT-Figielski na basenach w Warszawie.
Image

ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH PŁYWANIA SPORTOWEGO.
Zajęcia są prowadzone w sposób indywidualny i obejmują technikę pływania, skoków/startów i nawrotów we wszystkich stylach. Ponadto uczestnik zajęć uczy się w jaki sposób budować wytrzymałość, siłę i szybkość oraz jak w czasie treningów wykorzystywać sprzęt sportowy (np. płetwy, deski, ósemki). Uczestnik tych zajęć może również wybrać sobie konkretne elementy pływania sportowego. Może na przykład uczyć się pływania stylem motylkowym, czyli tzw. delfinem. W takim przypadku kursant nauczy się techniki pływania, nawrotów i skoków do tego stylu.

Image

Zajęcia z pływania sportowego są przeznaczone dla:
  • wszystkich osób posiadających podstawową umiejętność pływania, które chcą nauczyć się techniki pływania sportowego
  • zawodników drużyny SPORT-Figielski pragnących nauczyć się elementów, których jeszcze nie umieją - obejmuje to pływanie danym stylem (np. stylem motylkowym), technikę poszczególnych nawrotów, czy technikę startu w poszczególnych stylachZajęcia obejmują m.in. filmowanie poszczególnych elementów wykonywanych przez uczestnika - pływanie poszczególnymi stylami, skoki/starty, nawroty w poszczególnych stylach. Następnie filmy są analizowane przez trenera wraz z uczestnikiem zajęć i porównywane ze wzorcem oraz z poprzednimi filmami uczestnika w celu oceny postępów.

Image

Image

Jeżeli uczestnik zajęć, który nie należy jeszcze do drużyny SPORT-Figielski, będzie zainteresowany startami w zawodach pływackich i/lub ratowniczych, będzie mógł zostać członkiem drużyny SPORT-Figielski i rozpocząć treningi. W klubie działają dwie sekcje:
  • sekcja sportowego ratownictwa wodnego - osoby powyżej 30 roku życia mogą startować w kategorii Masters, a osoby młodsze w kategorii junior lub open
  • sekcja pływania Masters - osoby powyżej 25 roku życia mogą startować w kategorii Masters, a osoby w wieku 20-25 lat mogą startować na niektórych zawodach Masters w kategorii „0”

Image

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ INDYWIDUALNIE NA PŁYWALNIACH PRZY UL. ROKOSOWSKIEJ 10, PRZY UL. KASPRZAKA 1/3, PRZY UL. ESPERANTO 5 LUB PRZY UL. KSIĄCIA TROJDENA 2C ALBO W GRUPACH NA PŁYWALNI PRZY UL. INFLANCKIEJ 8.
W przypadku zajęć indywidualnych mogą się one odbywać również na innych pływalniach po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i ceny.

INFORMACJA I ZAPISY NA ZAJĘCIA Z PŁYWANIA SPORTOWEGO
jeżeli chcesz zapisać się na zajęcia z pływania sportowego wyślij zapytanie mailem na adres grzegorz.figielski@sport-figielski.pl lub SMS-em na numer 794 38 88 42

ZAPOZNAJ SIĘ Z PLANEM ZAJĘĆ

Obejrzyj galerię zdjęć:
- z zawodów pływackich Masters
- z zawodów w sportowym ratownictwie wodnymImage

 
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2017
Logowanie