SZKOŁA PŁYWANIA SPORT-FIGIELSKI - NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA W PŁETWACH
(16.05.2010.)

Przeczytaj na stronie internetowej SPORT-Figielski NAUKA PŁYWANIA szczegółowe informacje dotyczące nauki pływania prowadzonej przez klub SPORT-Figielski na basenach w Warszawie - indywidualna oraz grupowa nauka pływania.


 ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA PŁYWANIA W PŁETWACH.

Pływanie w płetwach zasadniczo różni się od pływania bez płetw. Pływając w płetwach dochodzi do dużego obciążania stawów skokowych, dlatego ważne jest opanowanie odpowiedniej techniki ruchu ciała i nóg, aby nie dopuścić do przeciążenia i/lub kontuzji stawu skokowego.

Image

Technika pływania w monopłetwie


Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów płetw np. krótkie płetwy przeznaczone głównie do treningu pływackiego, płetwy średniej długości używane głównie w ratownictwie i w nurkowaniu oraz płetwy długie i monopłetwy używane we freedivingu. Poza długością płetwy różnią się też twardością. Płetwy sztywne zaleca się osobom o silnych nogach. Miękkie pletwy zaleca się głównie kobietom i dzieciom. Każdy rodzaj płetw wymaga innej techniki pływania. Prawidłowe ruchy zapewniają osiągnięcie maksymalnej szybkości przy minimalnym obciążeniu stawów.

Image

Image

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ INDYWIDUALNIE ALBO W GRUPACH NA PŁYWALNIACH PRZY UL. ROKOSOWSKIEJ 10, PRZY UL. KASPRZAKA 1/3, PRZY UL. ESPERANTO 5, PRZY UL. KSIĘCIA TROJDENA 2C LUB PRZY UL. INFLANCKIEJ 8.

CENNIK ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH (obowiązuje od 01.11.2018)
ZAPOZNAJ SIĘ Z CENNIKIEM INDYWIDUALNEJ NAUKI PŁYWANIA

INFORMACJA I ZAPISY NA INDYWIDUALNĄ NAUKĘ PŁYWANIA
Jeśli chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na indywidualną naukę pływania i zarezerwować termin zajęć, wyślij informację o treści: nazwisko, imię, dzień i godzina zajęć mailem na adres grzegorz.figielski@sport-figielski.pl lub sms na numer 794 38 88 42.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ TRENERA W PLANIE ZAJĘĆ

UWAGA! Obecnie nie mamy stałej oferty zajęć grupowych. Zajęcia grupowe odbywają się wyłącznie na specjalne zamówienie. Nauka lub doskonalenie pływania w grupie odbywa się tylko w przypadku, gdy zgłosi się 6-8 osób chętnych, dla których specjalnie będą organizowane tego typu zajęcia, co wiąże się z wynajęciem toru lub basenu rekreacyjnego lub brodzika. Cena za osobę będzie zależna od liczby osób zapisanych na zajęcia. Im więcej osób, tym niższy koszt zajęć przypadający na osobę.

INFORMACJA ODNOŚNIE ORGANIZACJI ZAJĘĆ GRUPOWYCH
Jeśli chcesz zorganizować zajęcia grupowe, wyślij zapytanie mailem na adres grzegorz.figielski@sport-figielski.pl lub SMSem na numer 794 38 88 42.

Image

GALERIA ZDJĘĆ
Obejrzyj galerię zdjęć:
- z nauki pływania dla dzieci i dla dorosłych
- z organizowanych na basenie urodzin
- z zawodów w sportowym ratownictwie wodnym dla dzieci (8-12 lat)
- z zawodów w sportowym ratownictwie wodnym (konkurencje rozgrywane w płetwach)

Image

Image

Image

Image

 
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2020
Logowanie