SZKOŁA PŁYWANIA SPORT-FIGIELSKI - NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA W GRUPACH
(16.05.2010.)
Przeczytaj na stronie internetowej SPORT-Figielski NAUKA PŁYWANIA szczegółowe informacje dotyczące nauki pływania prowadzonej przez klub SPORT-Figielski na basenach w Warszawie - indywidualna oraz grupowa nauka pływania.
ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W GRUPOWYCH ZAJĘCIACH NAUKI PŁYWANIA.

Zajęcia grupowe odbywają się na ogół w grupach liczących po co najmniej 10 osób w wyznaczone dni o wyznaczonej godzinie. W czasie takich zajęć nie można tak szybko nauczyć się pływać jak na zajęciach indywidualnych, ale koszt jest znacznie niższy i mają one charakter integracyjny.

Wspólna nauka, czy doskonalenie pływania to doskonała okazja do poznania ciekawych ludzi, których łączą wspólne zainteresowania.

UWAGA! Zajęcia grupowe odbywają się wyłącznie dla członków klubu SPORT-Figielski w ramach treningów dla grupy początkującej i średnio zaawansowanej. W grupach tych trenują osoby, które jeszcze nie startują w zawodach, ale szlifują swoje umiejętności pod kątem przyszłych startów. Poza tym w grupach ćwiczą osoby, które przygotowują się do kursu ratowników WOPR oraz osoby przygotowujące się do egzaminów wstępnych. Grupy obejmują dzieci, młodzież i dorosłych.

Aby zapisać się do klubu SPORT-Figielski należy wypełnić deklarację, którą można ściągnąć z naszej strony internetowej lub otrzymać od trenera Grzegorza Figielskiego oraz opłacić roczną składkę członkowską.
Aby ściągnąć deklarację członkowską do wypełnienia kliknij tutaj.

Image

Image

ROCZNA OPŁATA CZŁONKOWSKA KLUBU SPORT-FIGIELSKI:
Należy opłacić roczną składkę członkowską w kwocie 40,00 zł, która nie uprawnia do startów w zawodach w barwach SPORT-Figielski. Wpłaty należy dokonać w gotówce bezpośrednio do trenera Grzegorza Figielskiego.

OPŁATA ZA ZAJĘCIA:
Cena za 1 zajęcia trwające 45 minut wynosi 20,00 zł.
Płatność za każdą lekcję przed zajęciami na płycie basenu do rąk trenera.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ NA PŁYWALNIACH PRZY UL. INFLANCKIEJ 8

OPŁATA ZA WEJŚCIE NA BASEN:
UWAGA! CENA ZA ZAJĘCIA NIE OBEJMUJE KOSZTU WEJŚCIA NA BASEN.
DODATKOWO NALEŻY WYKUPIĆ BILET LUB KARNET NA WEJŚCIE.
Informacja o biletach i karnetach:
- Pływalnia Inflancka

INFORMACJA I ZAPISY DO KLUBU SPORT-FIGIELSKI ORAZ NA ZAJĘCIA
jeżeli chcesz zapisać się za zajęcia grupowe, wyślij informację o treści: nazwisko, imię, dzień i godzina zajęć mailem na adres grzegorz.figielski@sport-figielski.pl lub sms na numer 794 38 88 42 lub 501 29 44 77

ZAPOZNAJ SIĘ Z PLANEM ZAJĘĆ

obejrzyj galerię zdjęć z nauki pływania dla dorosłych i dla dzieci

Image

Image

Image

Image

 
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2017
Logowanie