SPORT-FIGIELSKI FUN - IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
(16.05.2010.)


Przeczytaj na stronie internetowej SPORT-Figielski FUN szczegółowe informacje dotyczące urodzin, imienin oraz innych imprez okolicznosciowych na basenach w Warszawie dla dzieci i dla dorosłych, dla osób prywatnych i dla firm.


Oprócz szerokiej gamy usług z zakresu nauki i doskonalenia pływania, SPORT-Figielski oferuje też dodatkowe atrakcje, do których należą:
  Image

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I REZERWACJA
jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje lub zarezerwować termin imprezy, wyślij zapytanie zawierające nazwisko, imię, i numer telefonu mailem na adres grzegorz.figielski@sport-figielski.pl lub sms na numer 794 38 88 42 lub 501 29 44 77

Obejrzyj strony internetowe niektórych jubilatek i jubilatów bawiących się na naszych urodzinach na basenie: Michał, Ola i Filip, Maja T, Patryk, Oliwia, Wojtek, Kuba, Nikola, Olga C, Olga S, Maja, Maciej, Wiktoria, Klara i Kaja oraz Zuzia.

ImageImageImageImageImageImageImage


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


IMPREZY SPORTOWO-REKREACYJNE DLA DZIECI - IMIENINY / URODZINY NA BASENIE W OŚRODKU INFLANCKA

Organizujemy na basenie imprezy sportowo-rekreacyjne dla dzieci. Głównie są to urodziny lub imienieny, które można zorganizować na maksymalnie 45 uczestników w wieku 7-15 lat. Impreza obejmuje część odbywającą się na basenie i część odbywającą się na sali gimnastycznej.

W trakcie całej imprezy wykonywanych jest kilakset zdjęć, które robimy zarówno na basenie, włącznie ze zdjeciami podwodnymi, jak i na sali gimnastycznej. Uczestnicy otrzymują od organizatorow pamiątkowe dyplomy.


Image


Image


Image


IMPREZY SPORTOWO-REKREACYJNE DLA DZIECI - IMIENINY / URODZINY NA BASENIE W OŚRODKU ROZBRAT

Organizujemy okolicznościowe imprezy sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży w nowo wyremontowanym Ośrodku Rozbrat. Głównie są to urodziny i imieniny, w których może wziąć udział do 30 osób (dzieci lub młodzież). Impreza składa się z trzech części: na basenie, na sali gimnastycznej i posiłek z dyskoteką na małej sali konferencyjnej.

Główną zaletą imprez organizowanych w Ośrodku Rozbrat jest ich kameralny charakter. Ze względu na fakt, że 25-metrowy basen posiada tylko 3 tory, jest na potrzeby imprezy wynajmowany w całości, co zapewnia uczestnikom całkowitą prywatność, ponieważ w trakcie imprezy nie będzie na basenie obcych osób. Dlatego oferta przeznaczone jest dla tych, którzy cenią sobie imprezy organizowane w luksusowym kameralnym ośrodku i we własnym gronie, czego nie mogą zapewnić większe obiekty.


Image


Image


Image


 
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2020
Logowanie