KLUB SPORT-FIGIELSKI
WIELKI MIĘDZYNARODOWY SUKCES NASZEJ STRONY TEMATYCZNEJ !!!
(24.02.2011.)

Strona internetowa SPORT-Figielski oferta dla dzieci została wyróżniona przez amerykański portal internetowy www.wix.com i znalazła się na topie wśród 100 międzynarodowych najciekawszych stron internetowych stworzonych w oprogramowaniu WIX. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na portalu WIX, który dostarcza oprogramowanie do robienia animowanych stron internetowych działa już bagatela, ponad 8,2 mln stron internetowych na całym świecie!

Czytaj całość
 
CO SŁYCHAĆ W WIELKIM ŚWIECIE SPORTU - pływackie i ratownicze mistrzostwa Europy i świata
(16.01.2011.)

Raz w roku świat pływaków masters i ratowników spotyka się na wyjątkowych imprezach międzynarodowych. Co drugi rok, w lata nieparzyste, odbywają się mistrzostwa Europy w pływaniu masters i w sportowym ratownictwie wodnym, natomiast w pozostałych latach, parzystych, odbywają się mistrzostwa świata w tych dyscyplinach.

Czytaj całość
 
PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ – nowa odsłona starych artykułów na www.SPORT-Figielski.pl
(05.11.2010.)

Teraz wszystkie opublikowane artykuły dotyczące zawodów pływackich masters i zawodów ratowniczych są dostępne w wersji ilustrowanej. Niektórzy będą mogli więc wrócić do wspomnień patrząc na stare fotografie, a inni zobaczą jak było kiedyś. Może to kogoś zachęci do pływania w naszym klubie i do udziału w zawodach pływackich masters i zawodach w sportowym ratownictwie wodnym.

Czytaj całość
 
SPORT-FIGIELSKI REHABILITACJA - NOWA STRONA TEMATYCZNA
(23.10.2010.)

Zapraszamy do obejrzenia nowej strony tematycznej SPORT-Figielski. Na stronie znajdziecie ofertę dla osób, które wymagają rehabilitacji lub usprawnienia. Przedstawiliśmy gimnastykę w wodzie (aqua aerobik), pływanie korekcyjne oraz naukę i doskonalenie pływania dla osób niepełnosprawnych.

Czytaj całość
 
NOWE TEMATYCZNE STRONY INTERNETOWE SPORT-FIGIELSKI
(09.10.2010.)

Klub SPORT-Figielski uruchomił nowe tematyczne strony internetowe. Multimedialny charakter tych stron daje możliwość pełnego odzwierciedlenia naszych największych pasji w sposób kolorowy na podkładzie muzycznym pasującym do nastroju strony. Na razie działają dwie strony tematyczne - SPORT-Figielski nauka pływania i SPORT-Figielski dla dzieci, ale wkrótce będzie ich więcej.


Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 26 z 26
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2017
Logowanie