KLUB SPORT-FIGIELSKI
ZAPRASZAMY NA NAUKĘ PŁYWANIA
(21.05.2016.)

Nauka pływania dla dorosłych i nauka pływania dla dzieci w klubie SPORT-Figielski to zajęcia na najwyższym poziomie.

Wszystkie zajęcia w klubie SPORT-Figielski, począwszy od podstaw nauki pływania, a skończywszy na pływaniu sportowym i treningach zawodników, odbywają się według autorskiego programu szkolenia opracowanego przez trenera pływania, Grzegorza Figielskiego.

Przed rozpczęciem nauki trener przeprowadza pierwsze zajęcia 50-minutowe, aby ocenić predyspozycje ucznia do nauki pływania. Po odbyciu tych wstępnych zajęć uczeń dowiaduje się, ile będzie potrzebował lekcji, aby osiągnąć swój oczekiwany poziom zaawansowania.

Program rozpoczyna się od bezstresowego oswajania z wodą, na kolejnym etapie obejmuje nauczanie poszczególnych elementów koniecznych do swobodnego poruszania się w wodzie, a kończy się na trenowaniu techniki, siły i wytrzymałości u zawodników będących członkami sekcji pływania masters i sportowego ratownictwa wodnego.

Zajęcia na każdym poziomie zaawansowania odbywają się indywidualnie i w grupach oraz dla dorosłych i dla dzieci.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nauce pływania dla dorosłych prowadzonej przez Grzegorza Figielskiego, obejrzyj materiał, który został wyemitowany w Telewizji Polskiej w programie „Pytanie na śniadanie” w dniu 3 sierpnia 2015 roku. Kliknij na obrazek poniżej.

Image
 
ZAPRASZAMY NA URODZINY DLA DZIECI
(19.05.2015.)

Urodziny dla dzieci w Szkole Pływania SPORT-Figielski to wyjątkowa i niezapomniana impreza, obfitująca w ciekawe i ekscytujące atrakcje, jaką warto urządzić dziecku raz w życiu. Najlepiej bawią się dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Takie wydarzenie będzie długo żyło w pamięci jubilatów, gości oraz rodziców. Dlaczego tak jest? Powodów jest wiele. Przede wszystkim należy podkreślić, że każda nasza impreza jest inna.

Czytaj całość
 
NOWY SEZON 2014 - zapraszamy na zawody
(09.02.2014.)

W Nowym Roku 2014 zapraszamy na zawody pływackie. Zapoznajcie się z nową listą zawodów.

Czytaj całość
 
WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014
(23.12.2013.)

Niech się spełnią świąteczne życzenia,
te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i te małe,
te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku,
niech się spełnią w Nowym Roku!

Czytaj całość
 
NOWA ODSŁONA NAUKI PŁYWANIA
(03.09.2013.)

Jedna z naszych stron internetowych SZKOŁA PŁYWANIA SPORT-FIGIELSKI (wersja flash) doczekała się nowej "filmowej" odsłony. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 26
SPORT-FIGIELSKI: NIE UMIESZ PŁYWAĆ? SPRAWIMY, ŻE PŁYWANIE BĘDZIE WKRÓTCE TWOJĄ PASJĄ!
SPORT-Figielski © 2008-2020
Logowanie